Осмеси говоре више од речи

Категорија: Ученички кутак Објављено среда, 20 март 2019 Аутор Јелена Ивковић

Осмеси говоре више од речи

У одељењу 54 организована је промоција лепог понашања. Идеја о такмичењу у лепом понашању јавила се код ученика и развијена је у сарадњи са одељењским старешином. Реализација те идеје започета је у децембру. Више о такмичењу можете прочитати на следећем линку:

Такмичење је, овог пута, трајало у јануару и фебруару (због мањег броја радних дана). Ученици су 27. фебруара промовисали лепо понашање и након гласања проглашене су победнице- Тијана Јевтић и Елена Адамовић. Последењег радног дана у фебруару (28. фебруара) ученици су доделили поклоне награђеним девојчицама. Другари из одељења су самостално припремили поклоне у складу са Тијанином и Еленином листом жеља.

Такмичење ове врсте постаје традиција у одељењу 54 јер је дало жељене позитивне ефекте.

Њихови осмеси говоре више од најлепших речи српског језика.

Погледај галерију #

Одељењски старешина